Ak Otomotiv
Hakkımızda

 

Ak Otomotiv, 1994 yılında kurularak lastik ve jant sektöründe ki yerini almıştır. Yeniliğe açık ve sürekli gelişime inanan çalışma anlayışı ile bugün 17 yıllık tecrübeye ulaşmış olan firmamız; Trabzon'un doğusundaki ve batısındaki showroom ve servis araçları ,  son teknoloji ekipmanlarla donatılmış servis alanı , Türkiye çapındaki dağıtım ağı , dünya standartlarında ki deposu, deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile siz müşterilerinin hizmetindedir.
 
Ak Otomotiv Ticari faaliyetinin 11.yılında Jant Sektöründe NEO OTOMOTİV SATIŞ VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.'ni 2005 yılında faaliyete geçiren kurucu ortaklarındandır.Otomotiv sektöründe JANT ve LASTİK iş ünitelerinin yapılandırılması yolunda önemli atılımlar gerçekleştiren, şirketin vizyonu otomotiv ve yedek parça endüstrisinde güçlü bir marka yönetimi gerçekleştirerek sektöründe öncü firma konumuna gelmek olarak şekillendi.

Şirketin temel misyonu, markaların ve dağıtım kanallarının yönetimi ile gelecek senaryosunda kalıcı ve karlı olmak; artan tüketici talebinin karşılanarak marka müşteri ilişkisini duygusal bağımlılığa kadar götüren stratejileri üretmek ve uygulamak olmuştur.

Dünya'nın en büyük jant üreticilerinden YHI Group ile stratejik işbirliği içerisinde olan NEO OTOMOTİV Advanti jant ve Neo Jant markalarının lisanslı sahibidir. Neo Otomotiv, başarılı marka yönetimi ile pazar deneyimini birleştirerek modern iş anlayışını global düzeye taşımak için çalışmaktadır.
Şirketimiz ve bağlantılı hizmet noktalarımız ile kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek öğrenen ve gelişen bir organizasyon olmak; sektörümüzü çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak etkilerde bulunabilen örnek ve önder bir kurum olmaktır.
Müşterilerimizi bilinçlendirerek, başta can güvenliği olmak üzere en ekonomik ve en verimli ürünleri alıcılarımız ile buluşturarak dürüst bir işbirliği  oluşturmaktır.

 

AK OTOMOTİV İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. 

AK OTOMOTİV Sanayi : Büyük Sanayi Sitesi 4. Blok No:12 Değirmendere/Trabzon/TÜRKİYE
Tel: +90 462 325 45 67 -325 71 10 Fax: +90 462 325 43 37
AK OTOMOTİV  Beşirli: 2 Nolu Beşirli mah. Umut Apt. Altı No:503/A Uzunkum/Trabzon/TÜRKİYE
Tel: +90 462 230 93 90 Fax: +90 462 230 93 89   E-mail: info@lastik61.com

Anasayfa Firma Profili Lastikler Jantlar Kampanyalar Tüketici Köşesi Servisimiz Bize Ulaşın